Kategóriák
Termékajánló

ÁLLÁSAJÁNLATAINK

VARKOLY FIAI KFT.

Mindennapi munkánk során azért a célért dolgozunk, hogy vásárlóink álomotthonát megteremtsük.

Hiszünk abban, hogy ezt csak egy kiváló csapat végezheti!

Csatlakozz Te is

OTTHONSZAKÉRTŐKÉNT

stabil, bútor-kereskedelemmel foglalkozó cégünk
soproni csapatához!

HA OLYAN MUNKAHELYET KERESEL, AHOL:

  • szakértő tanácsaiddal hozzájárulsz, hogy az emberek álmaik otthonát rendezhessék be, így örömüknek Te is részese lehetsz;
  • családias munkakörnyezet vár, mintha egész nap új otthonodban lennél: érezheted az új bútorok illatát és hangulatos világítás mellett dolgozhatsz;
  • nyitott, fejlődni akaró, együttműködő, lelkes vezetőség és kollégák munkálkodnak melletted;
  • munkádért megfelelő bérezésben részesülsz;
  • az emberek jó hangulatban dolgoznak és élvezik, amit csinálnak.

HA OLYAN FELADATOKAT KERESEL, AMIBEN FOGLALKOZHATSZ:

  • személyes tanácsadással, értékesítéssel;
  • vevőkkel való kommunikációval;
  • megrendelések, értékesítések elektronikus feldolgozásával;
  • raktárkészletek folyamatos figyelemmel kísérésével;
  • rend és tisztaság megtartásával az üzletben.

HA MAGADRA TEKINTESZ, AKKOR:

  • szenvedélyed a lakberendezés;
  • örömet okoz neked, ha segíthetsz és tanácsot adhatsz, illetve részese vagy mások álmainak megvalósításában;
  • nyitott, kedves és figyelmes személyiséged van;
  • kiemelkedő kommunikációs, kapcsolatteremtő és értékesítői képességgel bírsz;
  • szorgalmas vagy, meglátod a vásárlókat és tudásod legjavát adva megtaláljátok a számukra tökéletes bútordarabot;
  • képes vagy önállóan és csapatban is dolgozni;
  • jól gazdálkodsz az időddel és megfelelően priorizálod a feladataidat;
  • munkádat örömmel végzed, ugyanakkor határozott vagy, és pozitívan állsz az újdonságok elé;
  • szeretsz tanulni;
  • magabiztosan használod a számítógépet;
  • előnyös, ha lakberendezői képzettséggel rendelkezel;
  • előnyös, ha korábban dolgoztál már értékesítői vagy eladói munkakörben;
  • előnyös, ha angol és/vagy német nyelvtudásod van.
  • magánéleteddel összeegyeztethető, hogy előre tervezetten 7 napos nyitvatartási rendben, heti 5 munkanapon számítunk Rád.

Állás, munka területe(i):

Értékesítés, Kereskedelem

Kereskedő, Eladó

Szakmunka

Bolti eladó, Pénztáros

Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

9400 Sopron, Győri út 17.

Jelentkezésed önéletrajzzal a titkarsag@hommbutor.hu e-mail címre várjuk.

Webáruház készítés